Anasayfa   İletişim
 
www.kayseridkkyb.com

DİĞER HABERLER
Birliğimiz 8.Olağan Mali Genel Kurul Duyurusu
Birliğimiz 7.Olağan Genel Kurul Duyurusu
TAGEM Hayvancılık ve Su Ürünleri Araştırmaları Daire Başkanı Sayın Süleyman ASLAN ı 24.08.2021 tarihinde ziyaret ettik. Göstermiş olduğu İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.
Yeni Tarihiyle yapılacak olan Birliğimiz 6.Olağan Mali Genel Kurul Duyurusu
Birliğimiz 2018 yılı 5.Olağan Genel Kurul İlanı
Başkanımız Ali YÜCE İl Tarım Müdürümüz Özkan KAYACAN a Plaket taktim etti.
13.04.2017 Tarihinde Millet Vekilimiz Sayın Hülya NERGİS Birliğimizi ziyaret etti

19.02.2016 Tarihinde Yahyalı İlçesi Sürü Yönetim İstişare ve Eğitim Toplantısı

23.2.2016

19.02.2016 Tarihinde Yahyalı İlçesi Belediye Konferans Salonda Sürü Yönetim Sertifikası töreni, istişare ve eğitim toplantısı düzenlenmiştir. Toplantıya Yahyalı Kaymakamı Sayın Metin ESEN, Yahyalı Belediye Başkanı Sayın Esat ÖZTÜRK, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Sayın Erkan ALKAN, Hayvan Sağlığı Şube Müdürü Ergün TUĞLUK, Yahyalı İlçe Daire Müdürleri, Erciyes Üniversitesinden Prof. Dr. Yusuf KONCA ve Yard. Doç. Dr. Davut BAYRAM katılmıştır.

Üyelerimizin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Birlik Başkanımız Ali YÜCE Birliğimiz hakkında bilgi vermiş, Birliğimiz faaliyetleri ve Birlik üyelerimizin yerel sorunlarını da Kaymakam ve Belediye Başkanından yardımcı olmalarını istemiştir.

Erciyes Üniversitesinden Prof. Dr. Yusuf KONCA ve Erciyes Üniversitesi ve Halk Elinde Islah Projesi Proje Lideri Davut BAYRAM da küçükbaş hayvancılık hakkında hayvan sağlığı, işletme temizliği ve alternatif yem hususunda üyelerimize bilgiler verdi.Yararlı Linkler
 
Sosyal
Copyright 2015 | Resmi Web Sitesidir. Tüm Hakları Saklıdır.